56. schůze, 354. hlasování, 12. dubna 2017, 16:50
Novela ústav. z. o bezpečnosti České republiky
Námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování byla přijata (hlasování č. 356, stenoprotokol č. 218). Hlasování bylo opakováno (č. 357).
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 141 | Je třeba: 71
A Ano: 75 | N Ne: 37 | 0 Nepřihlášen: 38 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- M František Petrtýl
- 0 Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- 0 Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- M Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- Z František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- Z Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
(námitka proti hlasování) - N Martin Plíšek
- 0 Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1)
- 0 Jan Farský
- A Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- A Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 7)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- A David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- Z Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- Z Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 12 | 4 | 7 | 1 | 1 |
Jihočeský | 12 | 3 | 2 | 4 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 2 | 4 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 7 | 6 | 3 | 2 |
Liberecký | 8 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 3 | 0 | 4 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 4 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 2 | 1 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 4 | 6 | 3 | 1 |
Olomoucký | 12 | 5 | 1 | 1 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 1 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 75 | 37 | 38 | 29 | 21 |