56. schůze, 492. hlasování, 27. dubna 2017, 11:18
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 94 | Je třeba: 48
A Ano: 29 | N Ne: 36 | 0 Nepřihlášen: 37 | M Omluven: 69 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- 0 Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- M František Petrtýl
- 0 Jan Skopeček
- N Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- M Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- M Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- M Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- A František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Miloslava Rutová
- M Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- M Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- M Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 8M Omluven: 8)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- M František Laudát
- M Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- M René Číp
- N Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- M Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- M Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- M Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- M David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 11)
- M Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- M Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- M Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- M Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- A Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- M Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 5 | 5 | 7 | 3 | 5 |
Jihočeský | 12 | 1 | 1 | 1 | 3 | 6 |
Plzeňský | 11 | 2 | 2 | 0 | 1 | 6 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 2 | 3 | 2 | 6 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 4 | 8 | 0 | 8 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 4 | 5 | 3 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 3 | 2 | 6 |
Pardubický | 10 | 1 | 2 | 1 | 1 | 5 |
Vysočina | 11 | 2 | 1 | 1 | 3 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 4 | 3 | 3 | 11 |
Olomoucký | 12 | 1 | 2 | 3 | 2 | 4 |
Zlínský | 12 | 3 | 3 | 1 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 29 | 36 | 37 | 29 | 69 |