56. schůze, 565. hlasování, 28. dubna 2017, 12:38
Novela z. - občanský zákoník
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 94 | Je třeba: 48
A Ano: 87 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 51 | M Omluven: 55 | Z Zdržel se: 7 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 6M Omluven: 6)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- M Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- M František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- 0 Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 70 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- M Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Jan Farský
- M Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 5M Omluven: 8)
- M René Číp
- M Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- M Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- M Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- M Jana Fischerová
- 0 Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4M Omluven: 11)
- M Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- M Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- M Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 13 | 0 | 6 | 0 | 6 |
Jihočeský | 12 | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 7 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 0 | 10 | 1 | 6 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 0 | 5 | 0 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 6 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 0 | 4 | 0 | 11 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 3 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 87 | 0 | 51 | 7 | 55 |