57. schůze, 166. hlasování, 26. května 2017, 11:47
Závěrečná zpráva VK D47
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 115 | Je třeba: 58
A Ano: 66 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 39 | M Omluven: 46 | Z Zdržel se: 49 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- M Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- M Jan Skopeček
- Z Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- 0 Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- 0 Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- M Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- A Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- Z František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- M Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Jan Farský
- M Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- M Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 8)
- M René Číp
- M Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- M Olga Havlová
- M Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- A David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6M Omluven: 6)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- 0 Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- M Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 8 | 0 | 8 | 5 | 4 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 3 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 3 | 3 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 4 | 4 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 0 | 2 | 6 | 5 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 0 | 5 | 4 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 0 | 3 | 4 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 2 | 4 | 2 |
Vysočina | 11 | 4 | 0 | 2 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 0 | 6 | 6 | 6 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 66 | 0 | 39 | 49 | 46 |