57. schůze, 184. hlasování, 6. června 2017, 14:58
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 49 | N Ne: 84 | 0 Nepřihlášen: 37 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- 0 Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- Z Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- 0 Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Jan Farský
- A Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- 0 René Číp
- A Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- Z Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- N František Adámek
- Z Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 3)
- 0 Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- N Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Jan Skopeček
- Z Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 6 | 1 | 2 | 0 |
Jihočeský | 12 | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 9 | 3 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 5 | 7 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 2 | 6 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 15 | 2 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 6 | 3 | 0 | 0 |
Středočeský | 25 | 7 | 11 | 4 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 7 | 1 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 49 | 84 | 37 | 30 | 0 |