57. schůze, 249. hlasování, 7. června 2017, 09:19
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 63 | N Ne: 49 | 0 Nepřihlášen: 22 | M Omluven: 30 | Z Zdržel se: 36 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- A Jan Skopeček
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- M Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- N Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N František Adámek
- A Andrej Babiš
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- 0 Jan Farský
- A Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- M Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- M Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- Z Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- M Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- M Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- M Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 5)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 5 | 5 | 4 | 4 |
Jihočeský | 12 | 4 | 3 | 1 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 4 | 0 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 5 | 0 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 5 | 5 | 1 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 4 | 2 | 4 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 1 | 1 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 6 | 2 | 3 | 5 |
Olomoucký | 12 | 3 | 2 | 1 | 3 | 3 |
Zlínský | 12 | 3 | 4 | 0 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 63 | 49 | 22 | 36 | 30 |