57. schůze, 256. hlasování, 7. června 2017, 11:07
Novela z. na ochranu zvířat proti týrání
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 115 | N Ne: 19 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 28 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- A Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- Z Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- M Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- A Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- Z František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A František Adámek
- A Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- N Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6N Ne: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- A Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- M Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- A Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- M Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- M Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- M Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8N Ne: 1M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 16 | 0 | 1 | 5 | 3 |
Jihočeský | 12 | 4 | 1 | 1 | 5 | 1 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 10 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 15 | 1 | 3 | 5 | 0 |
Liberecký | 8 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 2 | 0 | 3 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 1 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 5 | 2 | 0 | 1 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 3 | 0 | 3 | 6 |
Olomoucký | 12 | 8 | 1 | 0 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 8 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 115 | 19 | 9 | 29 | 28 |