59. schůze, 57. hlasování, 28. června 2017, 16:42
Novela z. o nemocenském pojištění
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 93 | Je třeba: 47
A Ano: 68 | N Ne: 19 | 0 Nepřihlášen: 60 | M Omluven: 47 | Z Zdržel se: 6 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- M Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- N Jan Skopeček
- 0 Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- A Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- M František Vácha
- A Václav Valhoda
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- M Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 11M Omluven: 8)
- 0 František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- M Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 5)
- 0 Jan Farský
- A Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 6M Omluven: 9)
- M René Číp
- M Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- A Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- A Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4M Omluven: 5)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- A Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- A Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- N Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- Z Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- 0 Jiří Petrů
- 0 Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- M Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- M Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- A Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 4 | 9 | 1 | 4 |
Jihočeský | 12 | 5 | 2 | 3 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 2 | 2 | 1 | 3 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 9 | 1 | 2 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 3 | 11 | 0 | 8 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 1 | 6 | 0 | 9 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 4 | 0 | 5 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 4 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 5 | 1 | 1 | 0 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 1 | 8 | 1 | 4 |
Olomoucký | 12 | 5 | 1 | 3 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 7 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 68 | 19 | 60 | 6 | 47 |