59. schůze, 80. hlasování, 29. června 2017, 12:27
Prot.o přistoup. k Obch.doh. mezi státy EU a Kolumbií a Peru
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 109 | Je třeba: 55
A Ano: 41 | N Ne: 12 | 0 Nepřihlášen: 34 | M Omluven: 57 | Z Zdržel se: 56 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6M Omluven: 8)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- M Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- M Jan Skopeček
- Z Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- M František Vácha
- Z Václav Valhoda
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- M Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- Z František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- A Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 6)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- M Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- A Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- N Jana Fischerová
- M Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 6)
- Z Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- M Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 5 | 0 | 6 | 6 | 8 |
Jihočeský | 12 | 3 | 1 | 3 | 2 | 3 |
Plzeňský | 11 | 3 | 1 | 1 | 3 | 3 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 2 | 9 | 5 | 6 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 1 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 3 | 2 | 7 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 0 | 5 | 4 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 1 | 3 | 4 |
Vysočina | 11 | 3 | 1 | 1 | 2 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 2 | 5 | 6 | 6 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 2 | 3 | 4 |
Zlínský | 12 | 2 | 0 | 0 | 8 | 2 |
Celkem | 200 | 41 | 12 | 34 | 56 | 57 |