59. schůze, 83. hlasování, 29. června 2017, 13:00
Protokol o udržitel. dopr. k Rám. úml. o ochr. v Karpatech
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 75 | Je třeba: 38
A Ano: 42 | N Ne: 11 | 0 Nepřihlášen: 68 | M Omluven: 57 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 10M Omluven: 8)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- M Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- M Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 5M Omluven: 3)
- A Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- A Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- 0 Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- M František Vácha
- A Václav Valhoda
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- 0 Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- M Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- Z František Laudát
- M Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- 0 Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- M René Číp
- N Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- M Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- M Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- N Jana Fischerová
- M Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- 0 Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- 0 Jiří Petrů
- 0 Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- M Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- Z Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- M Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- 0 Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 6 | 1 | 10 | 0 | 8 |
Jihočeský | 12 | 3 | 1 | 5 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 1 | 1 | 4 | 2 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 0 | 3 | 3 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 1 | 12 | 2 | 6 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 4 | 6 | 3 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 3 | 1 | 4 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 |
Vysočina | 11 | 2 | 1 | 2 | 2 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 0 | 10 | 1 | 6 |
Olomoucký | 12 | 1 | 0 | 4 | 3 | 4 |
Zlínský | 12 | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 42 | 11 | 68 | 22 | 57 |