59. schůze, 93. hlasování, 30. června 2017, 09:48
Novela z. o veřejném zdravotním pojištění
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 138 | Je třeba: 70
A Ano: 33 | N Ne: 82 | 0 Nepřihlášen: 10 | M Omluven: 52 | Z Zdržel se: 23 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- N Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- M Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- 0 Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- M František Vácha
- N Václav Valhoda
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 6M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- N Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 5)
- M Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- N František Laudát
- M Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- M Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 4M Omluven: 3)
- N Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 7)
- Z Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- M Jeroným Tejc
- 0 Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- N Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 5 | 9 | 3 | 2 | 6 |
Jihočeský | 12 | 1 | 6 | 0 | 2 | 3 |
Plzeňský | 11 | 2 | 6 | 0 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 1 | 7 | 1 | 0 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 11 | 2 | 3 | 6 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 0 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 6 | 0 | 5 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 1 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 0 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 4 | 4 | 0 | 0 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 8 | 2 | 4 | 7 |
Olomoucký | 12 | 2 | 6 | 1 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 3 | 4 | 0 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 33 | 82 | 10 | 23 | 52 |