59. schůze, 162. hlasování, 11. července 2017, 19:35
Pařížská dohoda
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 129 | Je třeba: 65
A Ano: 45 | N Ne: 58 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 44 | Z Zdržel se: 26 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- Z Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- M Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- A Jan Skopeček
- Z Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- N Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- N František Vácha
- N Václav Valhoda
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- N Václav Votava
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- M Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- M Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- N Barbora Jelonková
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- M Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 7)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- M Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- Z Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 2M Omluven: 6)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- M Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- M Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 4 | 8 | 7 | 3 | 3 |
Jihočeský | 12 | 3 | 5 | 0 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 6 | 0 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 2 | 4 | 2 | 2 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 8 | 4 | 4 | 5 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 6 | 3 | 2 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 2 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 4 | 3 | 2 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 5 | 3 | 4 | 7 |
Olomoucký | 12 | 4 | 2 | 0 | 0 | 6 |
Zlínský | 12 | 3 | 2 | 1 | 5 | 1 |
Celkem | 200 | 45 | 58 | 27 | 26 | 44 |