59. schůze, 189. hlasování, 12. července 2017, 13:27
Novela z. - občanský soudní řád
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 146 | Je třeba: 74
A Ano: 49 | N Ne: 47 | 0 Nepřihlášen: 28 | M Omluven: 26 | Z Zdržel se: 50 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- M Miloš Babiš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- N Jan Skopeček
- Z Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- Z František Vácha
- Z Václav Valhoda
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- Z Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- N Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- N Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- A Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- N Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- Z Barbora Jelonková
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- Z Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- N Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 6)
- Z Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- 0 Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- N Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 5 | 6 | 5 | 6 | 3 |
Jihočeský | 12 | 2 | 2 | 4 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 2 | 4 | 4 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 7 | 6 | 5 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 2 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 6 | 1 | 6 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 3 | 0 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 4 | 2 | 1 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 5 | 3 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 5 | 1 | 6 | 6 |
Olomoucký | 12 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
Zlínský | 12 | 3 | 3 | 0 | 4 | 2 |
Celkem | 200 | 49 | 47 | 28 | 50 | 26 |