60. schůze, 22. hlasování, 5. září 2017, 17:35
Novela z. o lesích (lesní zákon)
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 156 | Je třeba: 79
A Ano: 68 | N Ne: 5 | 0 Nepřihlášen: 20 | M Omluven: 24 | Z Zdržel se: 83 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8Z Zdržel se: 14M Omluven: 3)
- A Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- M Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Jan Skopeček
- Z Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- 0 Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- Z Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- A František Vácha
- Z Václav Valhoda
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- M Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- 0 Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 6)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- Z Barbora Jelonková
- Z Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- A Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- M Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 8 | 0 | 0 | 14 | 3 |
Jihočeský | 12 | 3 | 0 | 2 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 0 | 3 | 9 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 0 | 3 | 8 | 2 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 0 | 2 | 9 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 1 | 5 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 1 | 4 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 1 | 0 | 5 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 1 | 2 | 8 | 2 |
Olomoucký | 12 | 2 | 1 | 2 | 4 | 3 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 68 | 5 | 20 | 83 | 24 |