60. schůze, 126. hlasování, 13. září 2017, 12:27
Komplexní hospodářská a obch. dohoda mezi Kanadou a EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 133 | Je třeba: 67
A Ano: 43 | N Ne: 76 | 0 Nepřihlášen: 28 | M Omluven: 39 | Z Zdržel se: 14 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- Z Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- M Jan Klán
- N Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Jan Skopeček
- Z Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- M Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- M Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- N František Vácha
- N Václav Valhoda
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- N Václav Votava
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 1M Omluven: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 6)
- N Jan Farský
- A Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- M Barbora Jelonková
- 0 Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- Z Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- M Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- M Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- N Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- M Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 4 | 12 | 3 | 2 | 4 |
Jihočeský | 12 | 2 | 6 | 1 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 5 | 2 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 |
Ústecký | 14 | 4 | 2 | 4 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 13 | 3 | 1 | 4 |
Liberecký | 8 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 2 | 5 | 3 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 2 | 4 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 2 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 4 | 0 | 1 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 13 | 1 | 1 | 4 |
Olomoucký | 12 | 4 | 3 | 1 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 5 | 3 | 2 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 43 | 76 | 28 | 14 | 39 |