60. schůze, 136. hlasování, 13. září 2017, 13:15
Inf. o nasazení sil MO v zahraničních operacích v roce 2016
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 108 | Je třeba: 55
A Ano: 70 | N Ne: 21 | 0 Nepřihlášen: 53 | M Omluven: 39 | Z Zdržel se: 17 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- Z Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- M Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- Z Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- M Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- M Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- A František Vácha
- A Václav Valhoda
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- 0 Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1M Omluven: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- N Milada Halíková
- A Olga Havlová
- M Barbora Jelonková
- 0 Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- M Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- A Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- Z Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- M Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- A Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- M Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 8 | 3 | 8 | 2 | 4 |
Jihočeský | 12 | 3 | 2 | 5 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 3 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Ústecký | 14 | 3 | 2 | 4 | 2 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 2 | 10 | 1 | 3 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 2 | 5 | 2 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 4 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 2 | 2 | 4 | 4 |
Olomoucký | 12 | 3 | 2 | 3 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 4 | 1 | 3 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 70 | 21 | 53 | 17 | 39 |