3. schůze, 11. hlasování, 5. prosince 2017, 19:37
Novela z. o léčivech - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 160 | Je třeba: 81
A Ano: 87 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 13 | Z Zdržel se: 71 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- 0 Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- Z Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- 0 Marcela Melková
- 0 Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- A Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- 0 Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- M Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- Z František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- Z Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- 0 Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- Z Mikuláš Peksa
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 12M Omluven: 1)
- A Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- 0 Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- N Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- A Robert Pelikán
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- Z Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- A David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- A Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- 0 Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- 0 Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- Z Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- A Marek Novák
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 7 | 0 | 9 | 9 | 1 |
Jihočeský | 13 | 4 | 0 | 3 | 5 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 0 | 4 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 13 | 9 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 1 | 4 | 12 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 0 | 1 | 8 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 3 | 10 | 1 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 0 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 87 | 2 | 27 | 71 | 13 |