4. schůze, 39. hlasování, 15. prosince 2017, 14:23
Návrh na potvrzení předsedy výboru PS
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 141 | Je třeba: 71
A Ano: 139 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 40 | M Omluven: 19 | Z Zdržel se: 2 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 5M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- M Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- 0 Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- 0 Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- 0 Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- M Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- M Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- M Robert Pelikán
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- A David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 190 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- 0 Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- Z Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- A Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 10)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- 0 Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- 0 Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- 0 Vladimír Koníček
- A Marek Novák
- A Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 18 | 0 | 5 | 0 | 3 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 13 | 8 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 0 | 4 | 1 | 5 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 19 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 17 | 0 | 5 | 0 | 1 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 5 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 139 | 0 | 40 | 2 | 19 |