6. schůze, 49. hlasování, 24. ledna 2018, 11:57
N.z. o změně zákonů uprav.počet členů zvl.kontrol.orgánů PS
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 145 | Je třeba: 73
A Ano: 127 | N Ne: 16 | 0 Nepřihlášen: 26 | M Omluven: 29 | Z Zdržel se: 2 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 5M Omluven: 7)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- 0 Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- 0 Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- M Radka Maxová
- N Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8N Ne: 1M Omluven: 2)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- N Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- M Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4N Ne: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- A Jan Richter
- M Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- A Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- 0 Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- M Robert Pelikán
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- A Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- 0 David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 16N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- N Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- 0 Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 5)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- 0 Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- N Zdeněk Podal
- 0 Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 8N Ne: 1M Omluven: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Bohuslav Sobotka
- M Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- A Marek Novák
- A Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 13 | 1 | 5 | 0 | 7 |
Jihočeský | 13 | 10 | 1 | 1 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 8 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 9 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 0 | 4 | 2 | 5 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 16 | 2 | 3 | 0 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 1 | 5 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 8 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 6 | 1 | 2 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 16 | 3 | 1 | 0 | 3 |
Olomoucký | 12 | 7 | 1 | 1 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 7 | 1 | 1 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 127 | 16 | 26 | 2 | 29 |