6. schůze, 59. hlasování, 24. ledna 2018, 17:14
Žádost o vyslovení souhlasu PS k trestnímu stíhání poslance
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 147 | Je třeba: 74
A Ano: 49 | N Ne: 88 | 0 Nepřihlášen: 19 | M Omluven: 34 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 11M Omluven: 8)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- N Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- M Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- N Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- M Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- N František Vácha
- A Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Lukáš Bartoň
- 0 Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- A Milan Chovanec
- Z Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- M Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- 0 Mikuláš Peksa
- Z Jan Richter
- M Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 4M Omluven: 5)
- N Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- 0 Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- A Jan Farský
- 0 Dominik Feri
- N Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- M Robert Pelikán
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Martin Stropnický
- A Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- M Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- 0 David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- N Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 3M Omluven: 3)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- M David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- 0 Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- N Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- N Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- N Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Pavel Staněk
- 0 Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- N Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- N Marek Novák
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 7 | 11 | 0 | 0 | 8 |
Jihočeský | 13 | 4 | 7 | 1 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 2 | 5 | 3 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 9 | 4 | 0 | 5 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 2 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 12 | 1 | 2 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 0 | 0 | 3 |
Vysočina | 10 | 2 | 5 | 1 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 10 | 3 | 2 | 4 |
Olomoucký | 12 | 1 | 6 | 1 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 3 | 5 | 1 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 49 | 88 | 19 | 10 | 34 |