7. schůze, 111. hlasování, 21. března 2018, 12:09
Novela z. - daňový řád - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 165 | Je třeba: 83
A Ano: 83 | N Ne: 60 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 26 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
- 0 Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 1)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- A Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- M Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- N Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- M Jan Farský
- A Dominik Feri
- A Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Robert Pelikán
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Martin Stropnický
- A Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 10Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- 0 Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- M David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- Z Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- A Bohuslav Sobotka
- N Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- M Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Vladimír Koníček
- N Marek Novák
- N Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 12 | 7 | 2 | 1 | 4 |
Jihočeský | 13 | 6 | 4 | 0 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 5 | 0 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 13 | 2 | 7 | 0 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 2 | 4 | 4 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 10 | 0 | 3 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 3 | 1 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 |
Vysočina | 10 | 3 | 3 | 1 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 7 | 0 | 1 | 2 |
Olomoucký | 12 | 5 | 3 | 0 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 3 | 1 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 83 | 60 | 9 | 22 | 26 |