12. schůze, 123. hlasování, 19. dubna 2018, 12:44
Novela z. o zrušení Fondu národního majetku
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 138 | Je třeba: 70
A Ano: 49 | N Ne: 4 | 0 Nepřihlášen: 28 | M Omluven: 34 | Z Zdržel se: 85 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 10M Omluven: 2)
- Z Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- M Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- M Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- Z František Vácha
- A Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- A Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- Z Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- M Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- 0 Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- A Jan Farský
- M Dominik Feri
- A Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- Z Robert Pelikán
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- M David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 12M Omluven: 2)
- Z Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- 0 Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- Z David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- Z Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10M Omluven: 4)
- A Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- M Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- A Roman Sklenák
- N Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- M Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- 0 Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Vladimír Koníček
- Z Marek Novák
- Z Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 9 | 0 | 5 | 10 | 2 |
Jihočeský | 13 | 4 | 1 | 1 | 6 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 0 | 5 | 4 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Ústecký | 13 | 1 | 0 | 1 | 9 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 0 | 5 | 5 | 4 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 1 | 4 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 0 | 5 | 12 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 3 | 4 | 3 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 1 | 4 | 2 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 1 | 4 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 1 | 2 | 10 | 4 |
Olomoucký | 12 | 1 | 1 | 2 | 5 | 3 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 1 | 4 | 3 |
Celkem | 200 | 49 | 4 | 28 | 85 | 34 |