13. schůze, 111. hlasování, 25. května 2018, 12:11
N.z. o celostátním referendu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 119 | Je třeba: 60
A Ano: 101 | N Ne: 16 | 0 Nepřihlášen: 42 | M Omluven: 39 | Z Zdržel se: 2 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- 0 Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- M Miloslava Vostrá
- N Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- 0 Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- A Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- 0 Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- 0 Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- M Mikuláš Peksa
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 6M Omluven: 5)
- A Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- M Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- M Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- 0 Robert Pelikán
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Martin Stropnický
- N Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- 0 Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- 0 Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- 0 Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- 0 Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- A Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- 0 Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- 0 Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- M Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 7M Omluven: 5)
- 0 Pavel Blažek
- 0 Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- 0 Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- 0 Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- 0 Marek Novák
- A Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 11 | 4 | 4 | 1 | 6 |
Jihočeský | 13 | 6 | 1 | 5 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 1 | 1 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 7 | 1 | 2 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 4 | 6 | 0 | 5 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 1 | 5 | 1 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 2 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 7 | 1 | 1 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 7 | 1 | 1 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 7 | 0 | 5 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 |
Celkem | 200 | 101 | 16 | 42 | 2 | 39 |