13. schůze, 140. hlasování, 29. května 2018, 18:31
Vl.n.z.o změně zák.v souv.s přij. z. o znalcích a soud.tlum. - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 151 | Je třeba: 76
A Ano: 132 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 24 | M Omluven: 25 | Z Zdržel se: 17 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- 0 Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- M Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- M Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- M František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- 0 Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- 0 Mikuláš Peksa
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- 0 Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- M Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- A Robert Pelikán
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- A Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 7M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- A David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- 0 Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 8M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- A Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- A Marek Novák
- A Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 15 | 0 | 6 | 2 | 3 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 2 | 1 | 3 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 13 | 10 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 0 | 2 | 4 | 6 |
Liberecký | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 1 | 2 | 4 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 7 | 1 | 1 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 18 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Olomoucký | 12 | 10 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 132 | 2 | 24 | 17 | 25 |