13. schůze, 225. hlasování, 13. června 2018, 15:52
Sml.o stabilitě, koordinaci a správě v hosp. a měnové unii
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 159 | Je třeba: 80
A Ano: 39 | N Ne: 103 | 0 Nepřihlášen: 17 | M Omluven: 24 | Z Zdržel se: 17 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 140 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- N Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- N Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- N František Vácha
- N Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- N Mikuláš Peksa
- M Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- N Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- N Jan Farský
- N Dominik Feri
- A Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- 0 Robert Pelikán
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- N Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- 0 Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 4M Omluven: 2)
- A Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- N Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- 0 Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 1)
- N Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- N Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- Z Vladimír Koníček
- N Marek Novák
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 6 | 14 | 2 | 0 | 4 |
Jihočeský | 13 | 3 | 7 | 2 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 5 | 1 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 13 | 3 | 7 | 0 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 12 | 4 | 3 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 0 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 13 | 2 | 3 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 5 | 1 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 7 | 1 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 6 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 10 | 1 | 2 | 4 |
Olomoucký | 12 | 2 | 5 | 2 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 6 | 1 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 39 | 103 | 17 | 17 | 24 |