16. schůze, 15. hlasování, 26. června 2018, 17:47
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 131 | Je třeba: 66
A Ano: 28 | N Ne: 80 | 0 Nepřihlášen: 31 | M Omluven: 38 | Z Zdržel se: 23 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- M Milan Pour
- A Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- M Radka Maxová
- N Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- A František Vácha
- N Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- 0 Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- N Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- Z Mikuláš Peksa
- 0 Jan Richter
- N Pavel Růžička
- M Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 5)
- M Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- M Jan Farský
- Z Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- A Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- N David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 8)
- M Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- N Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- M Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- N Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- N Klára Dostálová
- M Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- N Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- 0 Jan Chvojka
- N David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- 0 Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- 0 Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- 0 Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- M Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 70 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- Z Vladimír Koníček
- N Marek Novák
- N Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 6 | 9 | 3 | 2 | 6 |
Jihočeský | 13 | 2 | 6 | 2 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 5 | 2 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 1 | 6 | 2 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 4 | 4 | 7 | 5 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 8 | 1 | 3 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 6 | 1 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 1 | 6 | 0 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 9 | 4 | 3 | 3 |
Olomoucký | 12 | 0 | 7 | 3 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 4 | 3 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 28 | 80 | 31 | 23 | 38 |