16. schůze, 76. hlasování, 29. června 2018, 10:39
Novela z. o provozu na pozemních komunikacích - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 159 | Je třeba: 80
A Ano: 30 | N Ne: 103 | 0 Nepřihlášen: 5 | M Omluven: 36 | Z Zdržel se: 26 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- M Milan Pour
- A Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- N Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Radka Maxová
- N Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- Z František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 7M Omluven: 3)
- A Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 10Z Zdržel se: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- N Jan Farský
- A Dominik Feri
- N Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- 0 Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 6M Omluven: 1)
- N Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- N David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 12Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- N Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- N Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- N Klára Dostálová
- M Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- N David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- 0 Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- N Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- N Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- N Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- Z Vladimír Koníček
- N Marek Novák
- N Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 5 | 10 | 1 | 4 | 6 |
Jihočeský | 13 | 1 | 7 | 1 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 7 | 0 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 1 | 10 | 0 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 10 | 1 | 1 | 4 |
Liberecký | 8 | 1 | 6 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 12 | 0 | 2 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 4 | 0 | 2 | 4 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 1 | 2 | 2 |
Vysočina | 10 | 2 | 5 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 11 | 1 | 3 | 5 |
Olomoucký | 12 | 1 | 8 | 0 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 1 | 6 | 0 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 30 | 103 | 5 | 26 | 36 |