18. schůze, 9. hlasování, 22. srpna 2018, 15:13
Novela z. o platu představitelů státní moci
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 149 | Je třeba: 75
A Ano: 44 | N Ne: 39 | 0 Nepřihlášen: 19 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 66 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 6)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- Z Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- A Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- M Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- M Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- Z Radka Maxová
- N Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- M František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- N Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- Z Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- N Mikuláš Peksa
- Z Jan Richter
- M Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- Z Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- Z Dominik Feri
- A Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- A Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- 0 Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- Z David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- N Marian Bojko
- M Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- N Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- N Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- Z David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- Z Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- A Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Milan Feranec
- N Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- Z Marek Novák
- Z Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 6 | 4 | 1 | 9 | 6 |
Jihočeský | 13 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Ústecký | 13 | 2 | 3 | 1 | 6 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 4 | 2 | 5 | 6 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 1 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 4 | 3 | 8 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 3 | 3 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 |
Vysočina | 10 | 2 | 3 | 0 | 3 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 6 | 2 | 4 | 5 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 2 | 5 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 1 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 44 | 39 | 19 | 66 | 32 |