19. schůze, 54. hlasování, 12. září 2018, 15:31
Novela z. o předcházení ekologické újmě a o její nápravě - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 50 | N Ne: 89 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 26 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 3M Omluven: 7)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- M Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- M Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- A František Vácha
- N Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- 0 Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- A Dominik Feri
- A Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- 0 Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- N Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- 0 Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- M Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Vladimír Koníček
- N Marek Novák
- M Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 8 | 8 | 3 | 0 | 7 |
Jihočeský | 13 | 4 | 5 | 0 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 7 | 0 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 3 | 8 | 1 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 7 | 4 | 3 | 3 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 1 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 12 | 1 | 1 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 6 | 0 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 0 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 5 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 9 | 2 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 6 | 0 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 3 | 4 | 1 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 50 | 89 | 13 | 22 | 26 |