19. schůze, 108. hlasování, 19. září 2018, 09:14
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 156 | Je třeba: 79
A Ano: 24 | N Ne: 41 | 0 Nepřihlášen: 17 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 91 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11M Omluven: 6)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- M Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- M Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- 0 Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- N Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- N František Vácha
- A Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- A Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- Z Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- Z Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (Z Zdržel se: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- Z Mikuláš Peksa
- M Jan Richter
- M Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 9M Omluven: 5)
- Z Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- N Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- N Jan Farský
- N Dominik Feri
- N Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Martin Stropnický
- M Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- 0 Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- Z David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- 0 Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- M Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- M Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- Z David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- A Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 11)
- N Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- N Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- N Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- N Marek Novák
- M Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 3 | 4 | 2 | 11 | 6 |
Jihočeský | 13 | 2 | 4 | 2 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 2 | 0 | 6 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Ústecký | 13 | 1 | 3 | 0 | 7 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 4 | 4 | 9 | 5 |
Liberecký | 8 | 0 | 1 | 1 | 5 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 6 | 2 | 7 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 0 | 7 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 0 | 3 | 2 |
Vysočina | 10 | 2 | 1 | 1 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 7 | 3 | 11 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 2 | 2 | 5 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 3 | 0 | 4 | 3 |
Celkem | 200 | 24 | 41 | 17 | 91 | 27 |