19. schůze, 242. hlasování, 3. října 2018, 18:56
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 108 | Je třeba: 55
A Ano: 81 | N Ne: 15 | 0 Nepřihlášen: 39 | M Omluven: 53 | Z Zdržel se: 12 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 9)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- 0 Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- M František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- 0 Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- A Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- Z Mikuláš Peksa
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- A Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- N Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- Z Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- 0 Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- A Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 1M Omluven: 4)
- M Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- M David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- 0 Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- A Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 6)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- 0 Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 9M Omluven: 5)
- 0 Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- 0 Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- M Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- 0 Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Vladimír Koníček
- A Marek Novák
- A Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 10 | 0 | 5 | 2 | 9 |
Jihočeský | 13 | 7 | 2 | 1 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 3 | 1 | 2 | 1 | 4 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 13 | 8 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 1 | 5 | 5 | 6 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 3 | 3 | 0 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 2 | 0 | 6 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Vysočina | 10 | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 9 | 0 | 5 |
Olomoucký | 12 | 3 | 1 | 3 | 2 | 3 |
Zlínský | 12 | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 |
Celkem | 200 | 81 | 15 | 39 | 12 | 53 |