20. schůze, 47. hlasování, 24. října 2018, 11:25
Vl.n.z. o státním rozpočtu ČR na rok 2019
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 147 | Je třeba: 74
A Ano: 62 | N Ne: 69 | 0 Nepřihlášen: 42 | M Omluven: 11 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- 0 Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Radka Maxová
- 0 Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- 0 František Vácha
- M Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Lukáš Bartoň
- 0 Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- 0 Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- 0 Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- 0 Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- 0 Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- 0 Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Ondřej Profant
- 0 Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- N Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2)
- 0 Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- N Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- 0 Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- 0 Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- N Milan Feranec
- M Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Vladimír Koníček
- N Marek Novák
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 11 | 9 | 4 | 1 | 1 |
Jihočeský | 13 | 2 | 5 | 5 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 2 | 6 | 3 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 5 | 7 | 2 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 9 | 2 | 4 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 4 | 2 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 3 | 3 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 6 | 7 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 5 | 1 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 5 | 1 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 62 | 69 | 42 | 16 | 11 |