20. schůze, 146. hlasování, 30. října 2018, 15:54
Novela z. o spotřebních daních
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 122 | Je třeba: 62
A Ano: 83 | N Ne: 20 | 0 Nepřihlášen: 50 | M Omluven: 28 | Z Zdržel se: 19 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Milan Hnilička
- Z Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- 0 Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- N Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- 0 Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- M Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- M František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- 0 Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- 0 Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- 0 Mikuláš Peksa
- 0 Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Věra Adámková
- 0 Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- M Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- 0 Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- N Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- 0 Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- 0 Jana Pastuchová
- N Petr Pávek
- A David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- A Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- 0 Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- 0 Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- 0 Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- 0 Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- N Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- M David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- 0 Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Pavel Staněk
- M Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- M David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- 0 Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- N Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- 0 Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- A Marek Novák
- A Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 7 | 4 | 7 | 5 | 3 |
Jihočeský | 13 | 5 | 1 | 4 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 13 | 7 | 0 | 5 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 5 | 10 | 3 | 4 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 2 | 3 | 2 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 5 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 1 | 7 | 2 | 6 |
Olomoucký | 12 | 8 | 1 | 1 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 83 | 20 | 50 | 19 | 28 |