20. schůze, 181. hlasování, 1. listopadu 2018, 12:44
Sml.o stabilitě, koordinaci a správě v hosp. a měnové unii
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 152 | Je třeba: 77
A Ano: 44 | N Ne: 101 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 35 | Z Zdržel se: 7 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- N Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- 0 Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- N Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- N František Vácha
- N Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 7M Omluven: 3)
- N Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- N Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 13Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- N Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- N Jan Farský
- M Dominik Feri
- A Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- N Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 5M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- N Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 110 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- N Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- M David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- N Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 9)
- A Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- M Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 5M Omluven: 4)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- N Marek Novák
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 6 | 12 | 4 | 1 | 3 |
Jihočeský | 13 | 3 | 8 | 1 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 7 | 0 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 1 | 8 | 2 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 13 | 0 | 2 | 3 |
Liberecký | 8 | 2 | 5 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 11 | 1 | 0 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 6 | 2 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 5 | 1 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 6 | 1 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 7 | 1 | 2 | 9 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 0 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 3 | 5 | 0 | 0 | 4 |
Celkem | 200 | 44 | 101 | 13 | 7 | 35 |