24. schůze, 99. hlasování, 7. prosince 2018, 12:57
Novela z. o státních svátcích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 28 | N Ne: 98 | 0 Nepřihlášen: 15 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- 0 František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- M Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- M Radka Maxová
- N Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- M František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- N Mikuláš Peksa
- M Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- N Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- M Dominik Feri
- A Václav Klaus
- N Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- N David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- N Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- M Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- N Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- 0 David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- N Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 10Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- A Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- N Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Milan Feranec
- N Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 5 | 12 | 4 | 3 | 2 |
Jihočeský | 13 | 1 | 5 | 1 | 1 | 5 |
Plzeňský | 11 | 2 | 7 | 0 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Ústecký | 13 | 1 | 9 | 1 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 9 | 2 | 4 | 2 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 1 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 11 | 1 | 3 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 2 | 1 | 3 | 3 |
Pardubický | 10 | 2 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 6 | 1 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 10 | 0 | 5 | 4 |
Olomoucký | 12 | 0 | 9 | 0 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 6 | 1 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 28 | 98 | 15 | 27 | 32 |