24. schůze, 294. hlasování, 21. prosince 2018, 11:48
Vl. n. z. kterým se mění některé zákony v oblasti daní - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 172 | Je třeba: 87
A Ano: 18 | N Ne: 107 | 0 Nepřihlášen: 6 | M Omluven: 22 | Z Zdržel se: 47 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 15Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- A Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
- M Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- M František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 10Z Zdržel se: 3)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- Z Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 11Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- N Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- N Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- N Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- N Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- N Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- N David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 14Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- M Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- N Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- N David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- N Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- 0 Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- N Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- 0 Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- N Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 4 | 15 | 0 | 5 | 2 |
Jihočeský | 13 | 1 | 8 | 0 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 8 | 0 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 13 | 0 | 10 | 0 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 11 | 0 | 8 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 14 | 0 | 5 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 4 | 0 | 2 | 5 |
Pardubický | 10 | 1 | 3 | 0 | 5 | 1 |
Vysočina | 10 | 1 | 6 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 10 | 3 | 4 | 3 |
Olomoucký | 12 | 1 | 7 | 1 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 4 | 2 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 18 | 107 | 6 | 47 | 22 |