26. schůze, 146. hlasování, 30. ledna 2019, 17:53
Novela z. o státním zastupitelství - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 177 | Je třeba: 89
A Ano: 30 | N Ne: 71 | 0 Nepřihlášen: 7 | M Omluven: 16 | Z Zdržel se: 76 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 15M Omluven: 1)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- N Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- Z Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- N František Vácha
- N Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- Z Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- Z Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 8Z Zdržel se: 2)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- N Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 7Z Zdržel se: 11M Omluven: 3)
- Z Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- M Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- N Dominik Feri
- A Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- Z David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 7Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- M Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 5)
- Z Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 9Z Zdržel se: 10M Omluven: 3)
- M Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- N Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- Z Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- N Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- M Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- 0 Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 4 | 5 | 1 | 15 | 1 |
Jihočeský | 13 | 2 | 5 | 1 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 4 | 0 | 5 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 3 | 8 | 0 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 7 | 0 | 11 | 3 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 7 | 0 | 8 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 1 | 5 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 1 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 4 | 0 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 9 | 0 | 10 | 3 |
Olomoucký | 12 | 2 | 5 | 1 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 4 | 1 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 30 | 71 | 7 | 76 | 16 |