27. schůze, 118. hlasování, 7. března 2019, 09:55
Písemná interpelace V. Munzara na A. Schillerovou ve věci postupu FS Č
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 85 | Je třeba: 43
A Ano: 39 | N Ne: 43 | 0 Nepřihlášen: 57 | M Omluven: 58 | Z Zdržel se: 3 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 6M Omluven: 8)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- M František Petrtýl
- N Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- M Miloslava Vostrá
- 0 Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- 0 Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- M František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- A Lukáš Bartoň
- 0 Martin Baxa
- M Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- 0 Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- 0 Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 6)
- M Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 9M Omluven: 10)
- 0 Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- M Jan Farský
- M Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- 0 Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- A Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- M David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- 0 Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- 0 Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 5M Omluven: 3)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- 0 Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- M Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- 0 Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- 0 Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- 0 Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 5)
- M Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- 0 Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 6 | 6 | 6 | 0 | 8 |
Jihočeský | 13 | 2 | 2 | 5 | 1 | 3 |
Plzeňský | 11 | 1 | 3 | 3 | 0 | 4 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 1 | 4 | 2 | 0 | 6 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 2 | 9 | 0 | 10 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 9 | 4 | 0 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 5 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 3 | 4 | 1 | 0 | 2 |
Vysočina | 10 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 4 | 11 | 2 | 3 |
Olomoucký | 12 | 2 | 1 | 4 | 0 | 5 |
Zlínský | 12 | 2 | 3 | 2 | 0 | 5 |
Celkem | 200 | 39 | 43 | 57 | 3 | 58 |