27. schůze, 220. hlasování, 13. března 2019, 09:10
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 164 | Je třeba: 83
A Ano: 73 | N Ne: 4 | 0 Nepřihlášen: 17 | M Omluven: 19 | Z Zdržel se: 87 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 11M Omluven: 2)
- Z Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- Z Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- A František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- 0 Milan Chovanec
- Z Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- Z Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- A Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 6)
- Z Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 11M Omluven: 1)
- 0 Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- 0 Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- Z Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 10 | 0 | 3 | 11 | 2 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 2 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 2 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 13 | 3 | 0 | 0 | 9 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 1 | 2 | 5 | 4 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 0 | 1 | 10 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 2 | 5 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 1 | 4 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 0 | 5 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 0 | 3 | 11 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 0 | 7 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 1 | 5 | 1 |
Celkem | 200 | 73 | 4 | 17 | 87 | 19 |