27. schůze, 251. hlasování, 13. března 2019, 10:08
Novela z. o podpoře sportu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 169 | Je třeba: 85
A Ano: 37 | N Ne: 86 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 46 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- A Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- N Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- M Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- N Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- A Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- N Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- N David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- N Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- 0 Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 8Z Zdržel se: 2)
- N Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- N Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 4)
- A Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- N Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- 0 Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- N Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- N Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- 0 Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 5 | 12 | 2 | 6 | 1 |
Jihočeský | 13 | 3 | 6 | 0 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 1 | 8 | 1 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 1 | 8 | 0 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 6 | 2 | 4 | 4 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 2 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 6 | 1 | 4 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 8 | 0 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 0 | 4 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 5 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 11 | 1 | 6 | 1 |
Olomoucký | 12 | 1 | 4 | 1 | 4 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 2 | 1 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 37 | 86 | 13 | 46 | 18 |