27. schůze, 280. hlasování, 13. března 2019, 17:55
Novela z. o Státním pozemkovém úřadu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 144 | Je třeba: 73
A Ano: 120 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 31 | M Omluven: 25 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- 0 Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- Z Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- A Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Lukáš Bartoň
- 0 Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- 0 Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- Z Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- Z Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- A Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- M Jan Farský
- 0 Dominik Feri
- M Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- A Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- 0 Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- A Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 10)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- 0 Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- 0 Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 13 | 0 | 7 | 3 | 3 |
Jihočeský | 13 | 9 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 7 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 0 | 4 | 2 | 6 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 0 | 1 | 1 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 6 | 3 | 1 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 2 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 120 | 0 | 31 | 24 | 25 |