27. schůze, 294. hlasování, 15. března 2019, 11:07
Novela z. o lesích (lesní zákon)
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 49 | N Ne: 77 | 0 Nepřihlášen: 10 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 37 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- N Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- N František Vácha
- N Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 8M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- N Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- N Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- M Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- N David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 12Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- Z Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- M Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 6 | 12 | 2 | 2 | 4 |
Jihočeský | 13 | 2 | 6 | 0 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 3 | 1 | 2 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Ústecký | 13 | 4 | 8 | 0 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 3 | 2 | 7 | 3 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 12 | 0 | 3 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 4 | 0 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 5 | 0 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 8 | 1 | 4 | 4 |
Olomoucký | 12 | 1 | 6 | 0 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 3 | 2 | 1 | 5 | 1 |
Celkem | 200 | 49 | 77 | 10 | 37 | 27 |