28. schůze, 70. hlasování, 18. dubna 2019, 10:49
Písemná interpelace V. Kovářové na A. Babiše ve věci ceny energií
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 114 | Je třeba: 58
A Ano: 61 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 59 | Z Zdržel se: 53 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 7)
- A Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- A Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- 0 Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- Z Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- M Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- Z Lukáš Bartoň
- 0 Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- M Mikuláš Peksa
- Z Jan Richter
- A Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 10)
- Z Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- M Dominik Feri
- M Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 12M Omluven: 1)
- A Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- 0 Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- 0 Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- M David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7M Omluven: 5)
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- M Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- 0 Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 10 | 0 | 5 | 4 | 7 |
Jihočeský | 13 | 3 | 0 | 1 | 5 | 4 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 1 | 1 | 3 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 5 | 0 | 1 | 3 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 0 | 4 | 5 | 10 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 0 | 3 | 12 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 0 | 3 | 5 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 0 | 5 | 7 | 5 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 1 | 2 | 6 |
Zlínský | 12 | 2 | 0 | 0 | 6 | 4 |
Celkem | 200 | 61 | 0 | 27 | 53 | 59 |