28. schůze, 83. hlasování, 18. dubna 2019, 12:14
Doh.mezi ČR a Íránem o vzájemné podpoře a ochraně investic
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 145 | Je třeba: 73
A Ano: 108 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 6 | M Omluven: 49 | Z Zdržel se: 37 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- 0 Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- Z Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- A Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9M Omluven: 4)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- M Mikuláš Peksa
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 7)
- A Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5M Omluven: 6)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- A Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- M David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 14Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- M Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 14 | 0 | 1 | 6 | 5 |
Jihočeský | 13 | 9 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 9 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 0 | 1 | 6 | 7 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 0 | 2 | 8 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 0 | 0 | 5 | 4 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 1 | 2 | 6 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Celkem | 200 | 108 | 0 | 6 | 37 | 49 |