28. schůze, 121. hlasování, 24. dubna 2019, 18:13
Vl.n.z. o náhradě újmy způs.povinným očkováním
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 180 | Je třeba: 91
A Ano: 72 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 4 | M Omluven: 16 | Z Zdržel se: 105 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 14M Omluven: 1)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- Z Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- Z Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- M Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- A František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- A Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- Z Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8Z Zdržel se: 11M Omluven: 5)
- A Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- A Jan Farský
- Z Dominik Feri
- M Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- M Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- Z David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 13)
- A Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- 0 Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4Z Zdržel se: 6)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 1Z Zdržel se: 12M Omluven: 1)
- Z Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 10 | 0 | 1 | 14 | 1 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 0 | 8 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 13 | 4 | 0 | 1 | 7 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 0 | 0 | 11 | 5 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 1 | 0 | 13 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 1 | 4 | 2 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 0 | 6 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 0 | 5 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 1 | 0 | 12 | 1 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 0 | 8 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 0 | 6 | 1 |
Celkem | 200 | 72 | 3 | 4 | 105 | 16 |