31. schůze, 11. hlasování, 30. května 2019, 12:29
Kritická situace ve financování sociálních služeb v roce 2019 a její ř
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 154 | Je třeba: 78
A Ano: 105 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 4 | M Omluven: 42 | Z Zdržel se: 49 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 17Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- Z Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- Z Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- M Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- M František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- M Mikuláš Peksa
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10Z Zdržel se: 9M Omluven: 5)
- A Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- Z Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- M Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- Z Karel Schwarzenberg
- Z Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- M Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- A David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7Z Zdržel se: 3)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- Z Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 17 | 0 | 0 | 7 | 2 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 0 | 3 | 5 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 7 | 0 | 0 | 1 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 0 | 0 | 9 | 5 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 0 | 1 | 5 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 2 | 8 | 3 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 0 | 3 | 3 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 1 | 4 | 3 |
Celkem | 200 | 105 | 0 | 4 | 49 | 42 |