30. schůze, 931. hlasování, 7. června 2019, 14:18
Způsob dofinancování sociálních služeb v České republice v roce 2019
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 103 | Je třeba: 52
A Ano: 37 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 56 | M Omluven: 41 | Z Zdržel se: 66 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- Z Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- 0 Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- M Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- M František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- A Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- Z František Navrkal
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- Z Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- 0 Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- 0 Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- 0 Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8M Omluven: 8)
- 0 Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- M Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- M Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- 0 Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- M Jan Chvojka
- M David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- 0 Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- M Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- 0 Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- M Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- 0 Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- A Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- 0 Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- 0 Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- 0 Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 4 | 0 | 11 | 6 | 5 |
Jihočeský | 13 | 3 | 0 | 3 | 3 | 4 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Ústecký | 13 | 3 | 0 | 4 | 6 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 0 | 6 | 10 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 2 | 3 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 0 | 4 | 8 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 6 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 2 | 4 | 4 |
Vysočina | 10 | 2 | 0 | 0 | 4 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 0 | 7 | 8 | 2 |
Olomoucký | 12 | 2 | 0 | 5 | 2 | 3 |
Zlínský | 12 | 2 | 0 | 5 | 2 | 3 |
Celkem | 200 | 37 | 0 | 56 | 66 | 41 |