30. schůze, 996. hlasování, 19. června 2019, 18:58
Novela z. - občanský zákoník
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 152 | Je třeba: 77
A Ano: 82 | N Ne: 17 | 0 Nepřihlášen: 15 | M Omluven: 33 | Z Zdržel se: 53 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- A Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- M Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- M Radka Maxová
- N Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- A František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- A Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- Z František Navrkal
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 5)
- A Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- M Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- A Jan Farský
- M Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- N Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- M David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- Z Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- M Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- N Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- Z David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- M Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- M Radim Fiala
- 0 Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- 0 Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- 0 Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 10 | 3 | 3 | 4 | 6 |
Jihočeský | 13 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 7 | 2 | 1 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 1 | 1 | 8 | 5 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 1 | 1 | 9 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 1 | 4 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Vysočina | 10 | 4 | 1 | 0 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 2 | 4 | 3 | 2 |
Olomoucký | 12 | 1 | 0 | 3 | 4 | 4 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 0 | 5 | 1 |
Celkem | 200 | 82 | 17 | 15 | 53 | 33 |