30. schůze, 1059. hlasování, 21. června 2019, 11:05
Novela z. o léčivech
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 155 | Je třeba: 78
A Ano: 38 | N Ne: 91 | 0 Nepřihlášen: 5 | M Omluven: 40 | Z Zdržel se: 26 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 7)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- Z Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- M Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 8Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Radka Maxová
- N Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- Z František Vácha
- N Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- N Jan Volný
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- A František Navrkal
- M Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- N Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- N Jan Farský
- M Dominik Feri
- A Václav Klaus
- N Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 3M Omluven: 3)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- N David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 14Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- N Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- N Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- N Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- M Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- Z Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- M Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- M Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 7)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 6 | 7 | 2 | 4 | 7 |
Jihočeský | 13 | 3 | 8 | 0 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 5 | 1 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 1 | 9 | 0 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 6 | 0 | 4 | 5 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 14 | 0 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 7 | 0 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 6 | 0 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 1 | 5 | 0 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 10 | 1 | 5 | 4 |
Olomoucký | 12 | 2 | 4 | 0 | 2 | 4 |
Zlínský | 12 | 1 | 3 | 1 | 0 | 7 |
Celkem | 200 | 38 | 91 | 5 | 26 | 40 |