35. schůze, 77. hlasování, 18. října 2019, 12:29
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 165 | Je třeba: 83
A Ano: 36 | N Ne: 91 | 0 Nepřihlášen: 10 | M Omluven: 25 | Z Zdržel se: 38 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- A Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- A František Vácha
- N Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- M Jan Volný
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- Z František Navrkal
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 4Z Zdržel se: 11M Omluven: 3)
- N Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- A Jan Farský
- M Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- N Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- N David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- M Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- 0 Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- N Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 2)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- N Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
- 0 Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 6M Omluven: 3)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 6 | 11 | 3 | 2 | 4 |
Jihočeský | 13 | 4 | 7 | 1 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 4 | 0 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 1 | 9 | 0 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 4 | 0 | 11 | 3 |
Liberecký | 8 | 0 | 5 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 9 | 2 | 6 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 5 | 1 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 6 | 0 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 6 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 9 | 1 | 4 | 4 |
Olomoucký | 12 | 0 | 6 | 1 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 3 | 6 | 0 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 36 | 91 | 10 | 38 | 25 |